http://negaheye.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/slides.022gk-is-113.jpglink
http://negaheye.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/000gk-is-113.jpglink
http://negaheye.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/slides.044gk-is-113.jpglink
http://negaheye.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/011gk-is-113.jpglink
http://negaheye.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/slides.055gk-is-113.jpglink
http://negaheye.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/06gk-is-113.jpglink
http://negaheye.com/modules/mod_image_show_gk4/cache/16gk-is-113.jpglink
0 1 2 3 4 5 6
Progress bar
24-08-2016Ocular prosthesis
24-08-2016
24-08-2016
24-08-2016
24-08-2016
24-08-2016

ساخت پروتز چشمی زیر نظر جراح و متخصص چشم؛ دکتر نصراصفهانی

دارای تاییدیه رسمی از اداره کل تجهیزات پزشکی به شماره : 664/141392

شرکت نگاه نصف جهان از سال 1382در زمینه ساخت پروتز های چشمی آماده و اختصاصی فعالیت خود را در اصفهان آغاز کرد؛ با بهره گیری از دانش و مهارت کسب شده در این سالها این نهاد اکنون یکی از قدرتمندترین سازندگان چشم مصنوعی در کشور است. خلاقيت ،نوآوری ، توجه به سليقه های افراد ، افزايش كيفيت و استفاده از نظريات پزشکان متخصص از جمله اهداف مورد توجه مدیریت شرکت بوده است. امیدواریم با بهره مندی از نظرات شما عزیزان بتوانیم خدمات رضایت بخشی ارائه دهیم. خدمات ارائه شده در این مرکز:

  • ارائه انواع کانفورمر چشمی و لنزهای BLACK PUPIL
  • اختصاصي بودن پروتز‌ها به طوريکه براي هر بيمار متناسب با سايز حدقه و رنگ، بافت و ساير خصوصيات
  • تطابق رنگ و نشکن بودن پروتزها
  • همراه با مشاوره رایگان با جراح متخصص جهت تخلیه چشم و نصب پروتز
  • سبک بودن و امکان حرکت روي ايمپلنت
  • ارائه راهنمایی ها و آموزش نکات کاربردی به کاربران؛
  • نصب آسان در چشم

شرکت نگاه نصف جهان

پروتز چشم

پروتز چشمی یک چشم مصنوعی است که جایگزین چشم شده و حجم و ظاهر چشم از دست رفته را بازیابی می کند.

 هر پروتز به صورت اختصاصی و با توجه به بیمار به عنوان یک مدل ایجاد می گردد. این راهکار شخصی سازی شده، موجب تقارن، قابلیت جابه جایی مورد نیاز درون حدقه و تطبیق رنگی مناسب می‌شود. با توجّه به اینکه هدف، کمک به بیمارانی که به دلیل حوادث مختلف چشم خود را از دست داده اند؛ تمامی تلاش ما بر این است که بیمار بهترین نتیجه را از نظر زیبایی چهره داشته باشد.

تهیه این کالای پزشکی در کشور علاوه بر اینکه موجب رفع نیاز‌های ملّی و پیشرفت در زمینه چشم پزشکی می‌شود می‌تواند از حیث زمینه صادراتی به کشور‌های همسایه نیز ارزشمند باشد.

امروزه در سراسر دنیا از پروتز‌های چشمی آماده و اختصاصی برای بیمارانی که به هر دلیل یکی از چشم‌ها یا هر دو چشم خود را از دست داده‌اند، استفاده می‌شود. تعداد کمی از پروتز‌های چشمی از شیشه‌هایی با فلورید سدیم وآلومینیم ساخته می‌شود. اکثراً پروتز‌های چشمی یک پوسته محکم و نازک به نام اسکلرا و از جنس آکریل هستند که می‌تواند جایگزین چشم‌های آسیب دیده شود. روشی که ما به کار گرفته‌ایم از نوع اسکلرا است  و نحوه تولید مبتکرانه و بر پایه دانش و تجربه از عملکرد مورد انتطار از پروتز می‌باشد.

×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××


به گزارش فرارو، از دست دادن چشم اتفاقی ناخوشایند است که اغلب در پی یک جراحت جدی یا بیماری رخ می دهد. بر اساس آمار، حدود نيم ميليون نفر در دنيا به دليل حوادث و تروماهاي چشمي، نابينا می شوند. گفته می شود يکي از مهمترين عوامل بروز تروماي چشمي استفاده نکردن از عينکهاي ايمني است اين عارضه بيشتر در سنين کار و در حدود 35 - 40 سالگي گريبانگير کارگراني مي شود که به کارهايي مانند جوشکاري و تراشکاري اشتغال دارند. در اين نوع مشاغل ذرات ريز ممکن است به چشم پرتاب شده و صدمات جبران ناپذيري را به آن وارد کند. حدود 30 تا 40 درصد کوري هاي يک چشمي ناشي از حوادث و تروماهاي چشمي است.

در همین حال آمار حوادث و ضايعات ناشي از آن در جوامع مختلف نشان مي دهد که تعداد افراد حادثه ديده در جوامع توسعه نيافته به مراتب بيشتر از جوامع توسعه يافته است.

در چنین شرایطی ساخت یک پروتز چشم که بتواند تا حد زیادی زیبایی و ظاهر چشم اصلی را داشته باشد، می تواند استرس های ناشی از نازیبایی و عدم توازن را در چهره بیمار که ناشی از افتادن پلک به سمت پایین است، کاهش داده و تا اندازه ای از لحاظ روانی التیام بخش باشد.

 پروتز هر گونه جسم یا وسیله ای است که جانشین عضو از دست رفته شده و تمام یا بخشی از کارکردهای از دست رفته را به فرد باز می گرداند. اولین فردی که از پروتز برای جایگزینی چشم استفاده کرد یک جراح فرانسوی به نام «آمبروز پیر» بود که نامش در تاریخ پزشکی به ثبت رسیده است.

به طور کلی پروتزهای چشم در دو گروه آماده یا سفارشی ساخته می شوند. این پروتزها از لحاظ ظاهر تا حد زیادی به یک لنز تماسی خیلی بزرگ شبیه اند و در وجوهی مانند صلبیه، عنبیه، عروق خونی و شکل کاملاً مانند یک چشم طبیعی هستند.

 
امام صادق (سلام الله علیه) : صَلاةُ مُتَطَيِّبٍ أفضَلُ مِن سَبعينَ صَلاةً بِغَيرِ طيبٍ. نماز شخص خوشبو برتر از هفتاد نماز بدون بوى خوش است. الصلاة: ص 51 ح 148

ورود به سایت

حاضرین در سایت

We have 3 guests and no members online

 

خروجی سایت

You are here:   خانه